کسب درامد روزانه 30000تومان الي 300000تومان با اپلود فايل
کسب درامد روزانه 30000تومان الی 300000تومان با اپلود فایل در کافه فایل سل

بسم رب الحسین

 

کسب درآمد ماهانه 1 الی 3 میلیون تومان 

 

اگر به دنبال یک کسب و کار با درآمد روزانه 30 الی 300 هزار تومان در روز هستید حتما این مطلب را تا آخر مطالعه بفرمایید.

کار شما برای کسب این درآمد چیست؟ شما برای فروشگاهکافه فایل سل روزانه محصول و فایل آپلود میکنید و به ازاء هر آپلود، از طرف مادر آخر همان روز با درخواست شما هزینه ها به حسابی که شما برای ما داده اید واریز خواهد شد.

لطفاً پنجره را نبندید و تا آخر مطالعه نمایید. این حرفا واقعی واقعیه و درآمد و واریزی 100% تضمینی از طرف ما

 سایت کافه فایل سل نیز تمامی فعالیت هایش قانونی و مجاز و مهم تر از همه این که این سایت همکاری در فروش فایل دارای نماد الکترونیک است و در ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور به ثبت رسیده است.

 

روال کار به این صورت است که شما نخست یکی از پکیج هایی که در زیر آمده است به نیابت از خودتان هزینه را واریز و ما برای شما از فروشندگان فایل، با هزینه ی خودتان خریداری میکنیم و همین فایل ها: پایانامه، مقاله، تحقیق، کارآموزی و... را برای فروشگاه ما از طریق نام کاربری و رمز عبوری که در اختیار شما قرار خواهیم داد وارد پنل اختصاصیتان میشوید و برای سایت ما ایجاد محصول و آپلود فایل میکنید.

شما در قبال کاری که برای سایت ما خواهید داد روزانه به ازاء هر آپلود فایل یا محصول از طرف ما مبالغی دریافت خواهید کرد و روزانه بحساب شما از طرف مدیریت فروشگاه کافه فایل سل واریز خواهد شد.

نگران هزینه کردن بابت خرید پکیج ها یا همان بانک فایل ها نباشید چون نهایتا 5 الی 7 روز هزینه ای که بابت پرداخت خرید پکیج از ما کردید با فعالیتی که برای سایت ما انجام خواهید داد، از طرف ما به دست خواهید آورد و هزینه ی اولیه تان برگشت خواهد شد و بعد از آن هم میتوانید همین روال آپلود فایل و ایجاد محصول را برای ادامه داد.

بعد از این که پکیج مورد نظر شما با نیابت از شما، ما خریداری کردیم، فایل ها در درون یک هارد اکسترنال یا فلش به آدرسی که برای ما فرستاده بودید، از طریق پست ارسال خواهد شد و به محض رسیدن فایل ها به دستتان میتوانید وارد سایت شده و فعالیت خود را آغاز نمایید.

فعالیت ایجاد محصول و آپلود برای سایت ما کاریست بسیار آسان و راحتکه اگر مبتدی هم باشید عرض 5 الی 30 دقیقه فرا خواهید گرفت. البته مافیلم آموزشی ایجاد محصول را نیز یاد خواهیم دا

 

1- آموزش ایجاد محصول و آپلود فایل:

در تلگرام

 

2- آموزش zip کردن فایل word:

ش محصول آپلود شده در صورت لزوم:

در هنگام انجام فعالیت و قبل از آن نیز گام به گام همراه شما هستیم و در صورت سؤال و راهنمایی بیشتر در این زمینه، جهت هر چه بهتر انجام دادن کار، شما را راهنمایی میکنیم.

برای اینکار باید صبر و حوصله داشته باشید و برای دریافت درآمد بالا وقت بگذارید. درست است که روز اول یکم خستگی شما را بی حوصله میکند ولی به محض اینکه همه چیز را درست و کمال فهمیدین و تو دور افتادین و همچنین هزینه های دریافتی به ازاء آپلود و ایجاد محصول را در حسابتان مشاهده فرمودین، برای انجام فعالیت بیشتر راغب تر خواهید شد و در نتیجه درآمدتون هم بالاتر می رود

نیاز به تخصص خاصی نیست و فقط و فقط نیاز به یک کامپیوتر و اینترنت و همچنین وقت و حوصله است.

در صورتی که روزانه 8 ساعت وقت بزارید و برای فروشگاه ما محصول ایجاد کنید به شما قول خواهیم داد که روزانه بین 30 الی 300 هزار تومان در یک روز درآمد از طرف ما کسب کنید. البته بستگی به گذینه های پکیج هایی که در پایین میبینید، دارد. یعنی اگر هزینه ای بالاتر  بابت خرید پکیج فایل ها واریز نمایید، به ازاء آپلود هر فایل نیز بیشتر درآمد میکنید. و هزینه ی کم تر بابت خرید پکیج هاواریز نمایید و در واقع کمتر هزینه کنید، به ازاء هر آپلود کمتر هزینه دریافت خواهید کرد. مثلاً: در گذینه 6 شما مبلغ 2 میلیون و پانصد(2500000) هزارتومان که بیشتر از سایر پکیج هاست از جیب خود خرج مینمایید ولی به ازاء هر آپلود فایل 500 تومان دریافت خواهید کرد.خوب مسلماً درآمد روزانه ی شما نیز بیشتر خواهد شد. شما اگر بتوانید روزانه 300 محصول برای فروشگاه ما بزارید، در این گذینه(6)در یک روز مبلغ 150 هزار تومان و در یک ماه 4500000(چهار میلیون و پانصد هزار تومان) از طرف ما درامد خواهید داشت. یعنی اگر شما در یک روز هر چه بیشتر محصول ایجاد کنید، که همه ی این ها بستگی به سرعت و ترفند های شما در ایجاد محصول دارد، بیشتر درآمد خواهید داشت.

ما الان 20 کارمند فعال داریم که روزانه برای فروشگاه ما محصول ایجاد می کنند و بعضی ها روزانه بالای 300 محصول ایجاد و درآمد خود را از ما دریافت میکند.

 

 

یکی از این پکیج ها را انتخاب و گذینه ی مورد نظرش که برایتان بصرفه تر است به ما بگویید:(تلفنی، پیامک،ایمیل، تلگرام یا واتساپ)

1- واریز هزینه خرید پکیج 25 گیگ فایل به مبلغ 300 هزارتومان، در این گذینه ما برای شما به ازاء هر آپلود و محصولی که ایجاد میکنید 150 تومانخواهیم داد.همراه فلش 

2- واریز هزینه خرید پکیج 50 گیگ فایل به مبلغ 400 هزارتومان، در این گذینه ما برای شما به ازاء هر آپلود و محصولی که ایجاد میکنید 200 تومانخواهیم داد.همراه فلش

  3- واریز هزینه خرید پکیج 100 گیگ فایل به مبلغ 650 هزار تومان، در این گذینه ما برای شما به ازاء هر آپلود و محصولی که ایجاد میکنید250 تومان خواهیم داد.همراه هارد

4- واریز هزینه خرید پکیج 200 گیگ فایل به مبلغ 950 هزار تومان، در این گذینه ما برای شما به ازاء هر آپلود و محصولی که ایجاد میکنید 300 تومان خواهیم داد.همراه هارد

4- واریز هزینه خرید پکیج 300 گیگ فایل به مبلغ یک میلیون و دویست هزار تومان، در این گذینه ما برای شما به ازاء هر آپلود و محصولی که ایجاد میکنید 350 تومان خواهیم داد.

5- واریز هزینه خرید پکیج 500 گیگ فایل به مبلغ یک میلیون هفتصد هزار تومان، در این گذینه ما برای شما به ازاء هر آپلود و محصولی که ایجاد میکنید 400 تومان خواهیم داد.

6- واریز هزینه خرید پکیج 700 گیگ فایل توسط شما از ما به مبلغ 2 میلیون و پانصد هزار تومان، در این گذینه ما برای شما به ازاء هر آپلود و محصولی که ایجاد میکنید 500 تومانخواهیم داد.

توجه: گذینه هایی که روی آن ها خط کشیده شده است فعلاً نداریم

  

یک نگرانی نیز احتمال دارد برای شما پیش آید که هزینه ی اینترنتمان زیاد خواهد شد. ما به شما این قول را خواهیم داد که هزینه ی مصرفی اینترنت شما در ازاء مبلغی که دریافت میکنید بسیار ناچیز است. زیرا اکثر فایل ها از 10 کیلوبایت تا 50 کیلوبایت هستند و خیلی کم اتفاق میفتد که بعضی 100 یا 500 کیلوبایت باشد. در این مجموعه شاید فایل هایی با حجم 10 مگابایت هم به چشم بخورد(یا مقداری کم تر یا بیشتر) ولی بیشتر فایل ها بین 10 الی 50 کیلوبایت هستند و با آپلود این فایل ها هزینه ی اینترنت شما به ازاء درآمدی که از ایجاد محصول میکنید زیاد نیست. نهایتا اگر شما 300 فایل آپلود کرده باشین و روزانه 150000 تومان مبلغ از طرف ما دریافت کنید. هزینه ی اینترنت شما در همان روز با همان حجم فایلی که آپلود کردین شاید به 1000 یا 2000 تومان هم نرسد.

ما به همه چیز فکر کردیم و نخواهیم گذاشت شما یا ما ضرر کنیم در این فعالیت کسب درآمد. اعتدال کسب درآمد یعنی کاری کنیم که نه سیخ بسوزد و نه کباب

سؤالی که احتمال دارد برای شما پیش بیاید این است که هر پکیج چند فایل دارد و ما تا کی این فعالیت را جهت کسب درآمد، انجام میدهیم: در جواب این سؤال احتمالی شما باید بگویم که تعداد پکیج های شما آنقدر زیاد است که با سه سال و چهار سال هم تمام نمی شود. مثلا در پکیج شماره 4 که 200 گیگ فایل دارد، حدوداً نزدیک به 200 هزار فایل  یا شاید بیشتر هست که اگر شما روزانه 300 فایل از این 200 هزار فایل را آپلود کنید چیزی حدود 4 یا 6 سال به طول می انجامد و درآمد کل پکیج چیزی حدود60 میلیون تومان می باشد.البته این عددها تقریبیست.

 

متذکر میشوم هزینه ای که بابت خرید پکیج فایل ها به کارت ما واریز میکنید به هیچ وجه مبلغی به جیب ما نخواهد رفت و ما از این مبلغ شما سودی نخواهیم برد بلکه تمامی هزینه ها بابت خرید بانک فایل و هارد و کرایه پستی خواهد شد که به محض واریزی شما به کارت ما، ما نیز فایل ها را از فروشندگان دیگر که در زمینه فروش پایانامه، تحقیق و... فعالیت میکنند، خریداری میکنیم.توجه فرمایید که بعد از خرید فایل ها به هیچ وجه مبالغ قابل برگشت نیست و از دست ما نیز کاری ساخته نیست.

 

برای انجام همکاری با ما، ما با شما قرارداد خواهیم بست.

id telgram:@cafefilesell

 

 

 

برای اینکه آشنایی بیشتری پیدا کنید با نحوه ایجاد محصول و آپلود فایل، ما برای شما قبل از قرارداد و واریز وجه پنلی که نام کاربری و رمز آن در پایین می باشد قرار دادیم تا دست ورزی انجام دهید و بعد از راضی شدن با ما تماس بگیرید

پشتیبانی از تمامی بانک ها-کافه فایل سل

بالا